Bringing Down the House (2003)

Kategoria:Komedi
Viti i Prodhimit: 2003
Traileri: Youtube
Info:
Kur një djalë i vetmuar takohet një grua në internet që ndodh të jetë në burg, ajo thyen të jetë me të, dhe të ardhurat për të bëj kërdi në të klasës së mesme jetës së tij.

Direktori :Adam Shankman 
Writer:Jason Filardi  
Aktoret: Steve Martin, Queen Latifah and Eugene Levy
Shiko : NosvideoNovamovNowvideo , GinBig , AllMyVideos , Putlocker , Sockshare , Vidbull , Filebox


Shkarko : Nosupload , Ifile , Uploadic , Rapidshare

Social Sharing Widget byLatest Hack

Privacy | License | Contact |