Permbledhje:
Pasi një bombë është vënë në qendër të qytetit, ushtria me gjithë forcat e udhëhequr nga gjeneral Eling, mundohen ta marrin rastin nen kontroll, por dyshimet janë për Joe dhe Barry me gjithë ekipin S.T.A.R labs.
SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMINTHE FLASH - S01EP6 (HD)

                                                         Permbledhje:
Producentja e një emisioni të mëngjesit sfidohet të testojë një sërë hapash për të fituar zemrën e njeriut të saj të ëndrrave. A është njeriu perfekt pikërisht ai që plotëson të gjitha kushtet e një liste të ndërtuar për princin e kaltër që kur ishe një vajzë e vogël?SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMINThe Ugly Truth (2009) HD

Permbledhje:
Në Kolumbi, një djalë i ri njihet me vajzën e ëndrrave të tij dhe më pas takohet me xhaxhain e saj, Pablo Eskobarin…
SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMINEscobar: Paradise Lost (2014) HD


Permbledhje:
Dita e Aleksandrit fillon me një çamçakëz të ngjitur në flokë, e ndjekur nga fatkeqësi të tjera. Edhe pse merr simpatinë e familjes së tij dhe fillon të mendojë se gjërat e këqija i ndodhin vetëm atij, nëna, babai, vëllai dhe motra e tij e gjejnë veten duke kaluar gjithashtu një ditë të tmerrshme, të frikshme, të keqe dhe aspak të mirë.


SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMIN
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) HDPermbledhje:
Kur Katniss shkatërron lojrat, ajo shkon në Distriktin 13 pasi Distriktit 12 është shkatërruar. Ajo takohet me Presidentin Coin që e bind atë që të jetë simboli i rebelimit, ndërsa përpiqet për të shpëtuar Pitin nga Kapitoli.

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)

Permbledhje:
Një 17-vjeçar, është në arrest shtëpiak gjatë verës, ndërsa nëna e tij është jashtë vendit për një biznes. Një incident i tmerrshëm ndodh duke lënë një prani ogurzi në shtëpi.SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMIN

DARK SUMMER (2015) HD
Permbledhje:
Të porsamartuarit Nick (Ice Cube) dhe Suzanne (Long) vendosin për të lëvizur në periferi për të siguruar një jetë më të mirë për dy fëmijët e tyre. Por ideja e tyre për një shtëpi ëndërr është e shqetësuar nga një kontraktor (McGinley) me një qasje të çuditshme të biznesit. Regjisor: Steve Carr 
Aktorë: Ice Cube, Nia Long, John C. McGinley

Are We Done Yet? (2007) HD

Permbledhje:
Një ish-operativ i qeverisë, Brajan Mills akuzohet për një vrasje të pamëshirshme, që ai nuk e kishte kryer apo dëshmuar. Ndërsa ai gjurmohet dhe ndiqet nga policia, Mills sjell grupin e tij të veçantë dhe të aftë, për të gjetur vrasësin e vërtetë dhe për të pastruar emrin e tij.SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMIN
Taken 3 (2014) HD

Permbledhje:
Historia e Amanda dhe Douzon, dikur gjimnazistë, pas disa vitesh rigjejnë njëri-tjetrin dhe dashurinë e humbur.

SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMIN

The Best of Me (2014) HD

Permbledhje:
Pas 10 vitesh burg, shoferi (Dwayne Johnson) ka vetëm nje qëllim: hakmarrje ndaj njeriut që i vrau vëllanë e vet gjatë një plaçkitje. Tani që është një njeri i lirë me një listë vdekjesh në duart e tij, më në fund është i gatshëm për misionin e tij.

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10


SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMIN

FASTER (2010) – HD

Permbledhje:
Duke u përballur që të vegjël me një shtrigë te fuqishme në pyll, Hansel dhe Gretel vendosin të bëhen gjahtarë shtrigash. Mirëpo ka ardhur koha që vetë ata janë bërë preja dhe shtrigat jane gjahtaret e tyre.
SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMIN
HANSEL & GRETEL: WITCH HUNTERS (2013) HD

Permbledhje:
Një zgjerim i gjithësisë nga romanet e Robert LUDLUM-së, u përqendrua në një hero të ri . Gjasat janë shkaktuar nga ngjarjet e tre filmave të mëparshme.

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10
SHIKO FILMIN
SHKARKO FILMIN
THE BOURNE LEGACY (2012) HD

Privacy | License | Contact |